سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به خدا سوگند، آن که دنیا را دوست دارد و باجز ما دوستی می کند، خدا را دوست ندارد . هرکه حقّ ما رابشناسد و ما را دوست بدارد، در حقیقت، خداوند ـ تبارک وتعالی ـ را دوست داشته است . [.امام صادق علیه السلام]
حباب بی هوا
 
معرفی اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران | 26 تیر 94

معرفی اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران


 

 • معرفی اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران
  بازدید : 126

  در این مطلب از سایت اخبار جدید ورزشی را در نظر گرفته ایم و از بین ورزش ها ورزش فوتبال مد نظر ماست چرا که مدتی است خبرهایی مبنی بر اعلام آمادگی شرکت نایکی برای اسپانسر تیم ملی فوتبال شنیده می شود و قرار است شرکت نایکی اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران شود .با ما در ادامه با خبر معرفی اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران همراه باشید.

  nike-sports-logo-with-football-HD-6574

  شرکت نایکی آمریکا ابراز علاقه‌مندی کرده بود که به عنوان اسپانسر پوشاک تیم ملی در صورت لغو تحریم‌ها فعالیت کند.

  عباس ترابیان دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه یک ماه قبل با یکی از افراد بسیار موثر در بخش پوشاک ورزشی ملاقاتی داشتیم به ایسنا، گفت: شرکت نایکی آمریکا عنوان کرده بود که علاقه‌مند است به عنوان اسپانسر پوشاک تیم ملی فعالیت کند اما به واسطه فشار دولت آمریکا به دلیل وجود تحریم‌ها نمی‌تواند در این زمینه فعالیت کند.

  وی ادامه داد: علاوه بر این شرکت‌هایی همچون پوما، آدیداس و کاپا ابراز علاقه‌مندی کرده بودند که به عنوان اسپانسر پوشاک تیم ملی فعالیت کند اما زمانی که قرار بود بحث جدی شود، به دلیل وجود تحریم‌ها کنار می‌کشیدند.

  دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه پس از لغو تحریم‌ها هم‌اکنون باید با تامل بیشتری در رابطه با اسپانسرهای تیم ملی اقدام کنیم گفت: در حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران در رتبه اول آسیا قرار دارد و با توجه به تفاهم انجام شده در سطح بین‌المللی و لغو تحریم‌ها، قطعا پیشنهادات بیشتری برای اسپانسرینگ پوشاک تیم ملی ارائه خواهد شد.

  ترابیان خاطرنشان کرد: در حالی یک ماه پیش جلسه‌ای درخصوص شرکت نایکی داشتیم که آن‌ها ابراز علاقه‌مندی کرده بودند پس از لغو تحریم‌ها و در صورت انجام تفاهم با تیم ملی فوتبال ایران به منظور تهیه پوشاک همکاری کنند.


نوشته شده توسط ریحانه راهی 94/4/26:: 3:45 عصر     |     () نظر
 
ریشه ضرب المثل دو قورت و نیمش باقی است | 24 تیر 94

ریشه ضرب المثل دو قورت و نیمش باقی است |  


 

 • ریشه ضرب المثل دو قورت و نیمش باقی است |

  the-two-and-half-remaining-gulp

  ضرب المثل ریشه ضرب المثل دو قورت و نیمش باقی است دربار? کسی به کار می رود که حرص و طمعش را معیار و ملاکی نباشد و بیش از میزان قابلیت و شایستگی انتظار تلطف و مساعدت داشته باشد. عبارت مثلی بالا از جنب? دیگر هم مورد استفاده و اصطلاح قرار می گیرد و آن موقعی است که شخص در ازای تقصیر و خطای نابخشودنی که از او سرزده نه تنها اظهار انفعال و شرمندگی نکند بلکه متوقع نوازش و محبت و نازشست هم باشد.
  در این گونه موارد است که اصطلاحاً می گویند:”فلانی دو قورت و نیمش باقی است.” یعنی با تمتعی فراوان از کسی یا چیزی هنوز ناسپاس است.

  اکنون ببینیم این دو قوت و نیم از کجا آمده و چگونه به صورت ضرب المثل درآمده است.

  چون حضرت سلیمان پس از مرگ پدرش داود بر اریک? رسالت و سلطنت تکیه زد بعد از چندی از خدای متعال خواست که هم? جهان را درید قدرت و اختیارش قرار دهد و برای اجابت مسئول خویش چند بار هفتاد شب متوالی عبادت کرد و زیادت خواست.
  در عبارت اول آدمیان و مرغان و وحوش. در عبادت دوم پریان. در عبادت سوم باد و آب را حق تعالی به فرمانش درآورد.
  بالاخره در آخرین عبادتش گفت:”الهی، هرچه به زیر کبودی آسمان است باید که به فرمان من باشد.”
  خداوند حکیم علی الاطلاق نیز برای آن که هیچ گونه عذر و بهانه ای برای سلیمان باقی نمانده هرچه خواست از حکمت و دولت و احترام و عظمت و قدرت و توانایی، بدو بخشید و اعاظم جهان از آن جمله ملک? سبا را به پایتخت او کشانید و به طور کلی عناصر اربعه را تحت امر و فرمانش درآورد.
  باری، چون حکومت جهان بر سلیمان نبی مسلم شد و بر کلی? مخلوقات و موجودات عالم سلطه و سیادت پیدا کرد روزی از پیشگاه قادر مطلق خواستار شد که اجازت فرماید تا تمام جانداران زمین و هوا و دریاها را به صرف یک وعده غذا ضیافت کند! حق تعالی او را از این کار بازداشت و گفت که رزق و روزی جانداران عالم با اوست و سلیمان از عهد? این مهم برنخواهد آمد. سلیمان بر اصرار و ابرام خود افزود و عرض کرد:
  “بار خدایا، مرا نعمت قدرت بسیار است، مسئول مرا اجابت کن. قول می دهم از عهده برآیم!”
  مجدداً از طرف حضرت رب الارباب وحی نازل شد که این کار در ید قدرت تو نیست، همان بهتر که عرض خود نبری و زحمت ما را مزید نکنی. سلیمان در تصمیم خود اصرار ورزید و مجدداً ندا در داد:
  “پروردگارا، حال که به حسب امر و مشیت تو متکی به سع? ملک و بسطت دستگاه هستم، همه جا و همه چیز در اختیار دارم چگونه ممکن است که حتی یک وعده نتوانم از مخلوق تو پذیرایی کنم؟ اجازت فرما تا هنر خویش عرضه دارم و مراتب عبادت و عبودیت را به اتمام و اکمال رسانم.”
  استدعای سلیمان مورد قبول واقع شد و حق تعالی به هم? جنبدگان کر? خاکی از هوا و زمین و دریاها و اقیانوسها فرمان داد که فلان روز به ضیافت بند? محبوبم سلیمان بروید که رزق و روزی آن روزتان به سلیمان حوالت شده است.
  سلیمان پیغمبر بدین مژده در پوست نمی گنجید و بی درنگ به هم? افراد و عمال تحت فرمان خود از آدمی و دیو و پری و مرغان و وحوش دستور داد تا در مقام تدارک و طبخ طعام برای روز موعود برآیند.
  بر لب دریا جای وسیعی ساخت که هشت ماه راه فاصل? مکانی آن از نظر طول و عرض بود:”دیوها برای پختن غذا هفتصد هزار دیگ سنگی ساختند که هر کدام هزار گز بلندی و هفتصد گز پهنا داشت.”
  چون غذاهای گوناگون آماده گردید همه را در آن منطق? وسیع و پهناور چیدند. سپس تخت زرینی بر کران? دریا نهادند و سلیمان بر آن جای گرفت.
  آصف بر خیا وزیر و دبیر و کتابخوان مخصوص و چند هزار نفر از علمای بنی اسراییل گرداگرد او بر کرسیها نشستند. چهار هزار نفر از آدمیان خاصگیان در پشت سر او و چهار هزار پری در قفای آدمیان و چهار هزار دیو در قفای پریان بایستادند.
  سلیمان نبی نگاهی به اطراف انداخت و چون همه چیز را مهیا دید به آدمیان و پریان فرمان داد تا خلق خدا را بر سر سفره آورند.
  ساعتی نگذشت که ماهی عظیم الجثه ای از دریا سر بر کرد و گفت:”پیش از تو بدین جانب ندایی مسموع شد که تو مخلوقات را ضیافت می کنی و روزی امروز مرا بر مطبخ تو
  نوشته اند، بفرمای تا نصیب مرا بدهند.”
  سلیمان گفت:”این همه طعام را برای خلق جهان تدارک دیده ام. مانع و رادعی وجود ندارد. هر چه می خواهی بخور و سدّ جوع کن.” ماهی موصوف به یک حمله تمام غذاها و آمادگیهای مهمانی در آن منطق? وسیع و پهناور را در کام خود فرو برده مجدداً گفت:”یا سلیمان اطعمنی!” یعنی: ای سلیمان سیر نشدم. غذا می خواهم!!
  سلیمان نبی که چشمانش را سیاهی گرفته بود در کار این حیوان عجیب الخلقه فرو ماند و پرسید:”مگر رزق روزان? تو چه مقدار است که هر چه در ظرف این مدت برای کلی? جانداران عالم مهیا ساخته ام همه را به یک حمله بلعیدی و همچنان اظهار گرسنگی و آزمندی می کنی؟” ماهی عجیب الخلقه در حالی که به علت جوع و گرسنگی! یارای دم زدن نداشت با حال ضعف و ناتوانی جواب داد:
  “خداوند عالم روزی 3 وعده و هر وعده یک قورت غذا به من کمترین! می دهد. امروز بر اثر دعوت و مهمانی تو فقط نیم قورت نصیب من شده هنوز دو قورت و نیمش باقی است که سفر? تو برچیده شد. ای سلیمان اگر ترا از اطعام یک جانور مقدور نیست چرا خود را در این معرض باید آورد که جن و انس و وحوش و طیور و هوام را طعام دهی؟” سلیمان از آن سخن بی هوش شد و چون به هوش آمد در مقابل عظمت کبریایی قادر متعال سر تعظیم فرود آورد.

  مطالب مرتبط :

  ریشه ضرب المثل آب پاکی را روی دستش ریخت

  ریشه ضرب المثل از تو حرکت از خدا برکت

  ریشه ضرب المثل کره را روغن کردی

  -


نوشته شده توسط ریحانه راهی 94/4/24:: 2:52 صبح     |     () نظر
 
آموزش طرز تهیه میگو کبابی | 22 تیر 94

آموزش طرز تهیه میگو کبابی - جذاب


 

 • آموزش طرز تهیه میگو کبابی - جذاب

  درست کردن میگو کبابی,نحوه پخت میگو کبابی

  این بار میگوی کبابی را اینگونه درست کنید

  مواد لازم برای میگو کبابی :

   * میگوی بزرگ  16 تا 20 عدد (تقریبا 450 گرم)
  روغن زیتون به مقدار لازم
   نمک یک چهارم فاشق چایخوری
   کره 3 قاشق غذاخوری
  سیر خرد شده 3 حبه
  پیازچه خرد شده برای تزیین 1 قاشق چایخوری
  * سیخ کبابی بامبو 20 عدد

  * برای آماده کردن میگو کافی است که سر آن را جدا کرده و رگ سیاه را با احتیاط دربیاورید. می توانید دم میگو را نبرید و نگه دارید.

  * سیخ های کبابی بامبو را برای حدود 30 دقیقه قبل از شروع طبخ در آب خیس کنید.

  طرز تهیه:
  دستگاه گریل را برای حرارت بالا آماده کنید، یک طرف دستگاه باید سرد باشد و شعله یا زغال آن روشن نشود.

  در حالی که گریل دارد گرم می شود، میگوها را به سیخ بکشید. از دم آن ها شروع کرده و به آرامی سیخ را تا انتهای گوشت میگو پیش ببرید. حالا میگو را به روغن زیتون آغشته کرده و کمی نمک روی آن بپاشید.

  کره و سیر در یک کاسه مخصوص مایکروویو ریخته و آن ها را داخل ماکروویو گرم کنید تا کره ذوب و داغ شود. (می توانید برای گرم کردن به جای مایکروویو از اجاق گاز استفاده کنید)

  سیخ ها را روی گریل در قسمتی که شعله یا زغال است چیده و انتهای سیخ را طوری قرار بدهید که در قسمت خنک دستگاه باشد. هر طرف میگو باید برای حدود 2 دقیقه کباب شود.

  وقتی مرحله کباب کردن به اتمام رسید، میگوها را از روی گریل برداشته و در ظرف مخصوص سرو بچینید. حالا کره و سیر را اضافه کرده و پیازچه را روی میگوها پخش کنید!

  منبع : novinzi.com


نوشته شده توسط ریحانه راهی 94/4/23:: 5:12 عصر     |     () نظر
 
اس ام اس چهارشنبه سوری | 23 تیرماه 94

اس ام اس چهارشنبه سوری


 

 • اس ام اس چهارشنبه سوری

  4 shanbe

  ((((بووووووم))))******سال نو نیست ها !****نارنجک تو آتیش ترکید !

  برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید…

  قدیما یه آتیش درست میکردن از روش می پریدن
  حالا دیگه با این اوضاع اگر با هواپیما هم بخوای از رو آتیشای امروزی رد
  بشی
  باز موتور هواپیما آتیش میگیره نابود میشی…
  واقعا پیشرفت شگرفه ما تو زمینه های ناجور داریم؟

  سلامتی بچه های قدیم که از این ترقه قرمزا میزاشتن زمین بعد با آجر میزدن روش !!!

  خداجون
  یه کاری کن امشب که از رو آتیش میپره یخ دلش آب شه
  بهم بگه دستتو بده به من باهم بپریم!

  دستت را بمن بده از آتش بگذریم،آنان که سوختند همه تنها بودند(زرتشت)
  زنده باد آیین ایرانی، فرخنده باد چهارشنبه سوری

  4شنبه سوری که مجردی از رو آتیش بپریم فقط دلمونو میسوزونه؛
  سلامتی همه ما مجردا که امشبم باید دلمون بسوزه ازدیدن عاشقایکه دست تودست هم از رو آتیش میپرن!
  4شنبه سوری مبارک دلسوخته ها

  پیشاپیش حلول چهارشنبه سوری سال 94
  را بر شما ترقه بازان و نارنجک زنان عرصه مردم آزاری تبریک و تهنیت عرض مینماییم !
  .
  .
  به سلامتی اونایی که با فشفشه چهارشنبه سوری رو جشن میگیرن !

  دستانت را به من بده ، تا با هم از رو آتش بپریمم!
  آنان که سوختنـد ، همه تنها بودند !
  چهارشنبـه سوری مبارک !

  با توجه به نزدیک شدن چهارشنبه سوری قبل از پریدن از روی آتش به موارد زیر توجه کنید:
  1 سایز خشتک
  2 زاویه پرش
  3 استفاده از شورت مامان دوز در زیر شلوار
  4 دوری از هر گونه هیجان و جو زدگی علی الخصوص جلوی دخترا
  5 فاصله مناسب تا شعله های آتش در هنگام پرش
  6 توکل به خدا ، آبروی شما آبروی ماست….
  ( ستاد پیشگیری از حوادث غیر مترقبه ! )


کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط ریحانه راهی 94/4/23:: 11:19 صبح     |     () نظر
 
فواد بابان گوینده خبر با عکس | 22 تیر 94

جوک جدید

 • جوک جدید

  اس ام اس جدید | اس ام اس خنده دار | اس ام اس خنده دار تیر 94

  آ?? ????????? ????? ??? ????? ????نی ???? ? ??? ??? ??? ??

  ??? ???? ?وبیا ?? ??? ???ه؟

  ????نی نیستی ?? ??? ???? ?? ?? ?????ک نذاری..!!

  ??? ???? ??????

  ????? ?? ??? ???? ????، ?????، ??? ???? ?

  ???? ????? ?????

  ???? ، ???? ? ???

  جنیفر دخت میهنم !

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  داشتیم تو پاساژ دور می زدیم

  دیدیم مادر دختره چنان با مشت زد تو کمرش

  دختره با پشتک و وارو از پله ها افتاد

  و با دماغ کف آسفالت کشیده شد

  بلند شد به مادره گفت

  چرا می زنی؟

  مادره گفت صد بار بهت گفتم قوز نکن!

  به ادامه مطلب مراجعه کنید???

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  یه روز بابام یه گلدون با گلش خرید آورد گذاشت رو تاقچه

  آقا من سه روز بهش آب می دادم

  روز سوم وقتی از سر کار اومد گلدونو برداشت

  یه سینی با چاقو برداشت

  شروع کرد به قاچ کردن گلدون

  اونجا بود که ما تازه فهمیدیم آناناس چیه!

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  زنم زنگ زده داد و فریاد میگه:

  خاک تو سرت آشغال مگه من واست چی کم گذاشتم؟

  دلت به حال اون طفل معصوممون نسوخت؟

  چرا این کارو با من کردی؟

  منو میگی 3تا سکته رو رد کردم بعدش خندید و گفت:

  .

  .

  .

  الکی مثلا بهم خیانت کردی???!!

  .

  .

  به خدا یه لحظه فک کردم

  همه چیرو فهمیده!

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  قوانین عجیب کشورها:

  ??? اگر تا 27سالگی جایی استخدام نشدی،مستقیم به ارتش ملحق میشوی.

  کره شمالی

  ??? اگر روز یکشنبه کار کنی مورد بازجویی قرار میگیری، مگر اینکه پلیس باشی.

  ایتالیا

  ??? اگه آلمانی باشید و ماشین ساخت آلمان بخرید،فقط نصف قیمت ماشین را پرداخت می کنید، نصف دیگر آن را دولت پرداخت میکند.

  آلمان

  ??? غیر از روز جمعه دو روز دیگر هم بدون عذر موجه می توانی سر کلاس حضور پیدا نکنی.

  نیجریه

  ??? ممنوع است کسی را از خواب بیدار کنی، چون خواب مقدس است.

  کره جنوبی

  ??? آخرین نفری که بلند میشه، سفره رو جمع میکنه.

  ایران

  وطنم پاره تنم

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  آخه این چه وضعشه!!

  هر چی چیز باحال و توپ تو این دنیا هست مال دختراست

  مثلا :

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  مثلا ما پسرا ^__^

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  کره خر کثافت همراه با خنده چیست؟

  قبلنا فحش بود

  الان ابراز علاقه احساسی

  که توش نهفته است از دوستت دارم بیشتره . . .

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  هیچی بدتر از این نیست که:

  شام خوشمزه داشته باشید، مهمونای خوب داشته باشید، فیلم عالی هم داشته باشه

  اما تو???

  مشقات مونده باشه!

  یادتونه؟

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  مشکلات اقتصادی تو خونه ی خیلیا موج میزنه

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  لامصب تو خونه ی ما قر میده???!!!

  .
  .
  .
  .
  .
  .

  تازه هر دیقه میاد دست منو میگیره میبره

  اون وسط???!!!!

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  عـــاقـا مــن بـه شـخـصـه نـظـرم ایـنـه :

  دخــتـرررا پــارک دوبـل بـلـد نـیـسـتـن ؛ قــــبـوووووول

  کـیـلـیـپـس مــیـزنـن دوبـرابــر خـودشـون ؛ قــبــووووووول

  بــدون آرایـش قـابـل شـنـاسـایــی نـیـسـتـن ؛ قـبــووووووووول

  کُـلَـن عـقـل نـدارن ؛ قــبــووووووووووووووول

  کـُـلـَـن خـِنـگـن ؛ قــبــووووووووووووووووول

  حالا شـمــا بـبـیـن پـسـرا چـه داغـونــایـی هـسـتـن کـه مـامـانـاشـون مــیـگـن :

  عـیـب نـداره زن بـگـیـره درسـت مــیـشـه !!!!!!!

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  معلم دینی پارسال یه بار سرکلاس ???

  ??? ??? ???? ?? ?? دلیل ??? ??????

  ???? ?? ???? ?? ?? ?????? ? ???:

  ????? ????? ?????

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  اسگل اسم پرنده نیست.

  .

  .

  .

  دوست دختر منه

  که ساعت 4 صبح بیدارم میکنه میگه

  پـــــــــــــــــاستیـــــــل میـــخــوام

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  ?ـ? ?ـ? ??ـ?? ?ـ????ـ???ـ? ?? ?ـ?ـ? ?ـ??????

  ?ـ?ـ?ـ? ?ـ?ـ??ـ?ـ? ?? ?? ?ـ?ـ?? ?? ?ـ?ـ????? ???.

  ?ـ?ـ?ـ? ?ـ?ـ?ـ?ـ?? ???

  ?ـ?ـ????ـ? ?ـ??

  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

  یه وقت زشت نباشه مامانم 50 ساشه خواننده های مورد علاقش:

  ریحانا! ساسی مانکن، تتلو، علی لهراسبی، سهراب پاکزاد و???

  حالا من دهه هفتادیم هایده و گوگوش و داریوش گوش میدم!!!

  به نظرتون در خلقت ما اشتباهی رخ داده عایا؟؟؟؟؟

  یعنی من باید مامانمو بدنیا میاوردم؟؟؟؟!!!!


کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط ریحانه راهی 94/4/22:: 1:38 صبح     |     () نظر
درباره
صفحه‌های دیگر
لیست یادداشت‌ها
پیوندها
فروشگاه اینترنتی
مکمل بدنسازی
مکمل شاپ
مه ساز
مه پاش
دانلود آهنگ جدید
قرص چاقی
درب ضد سرقت
آموزش برنامه نویسی آندروید
دانلود آهنگ جدید
آموزش mvc
ایمیل مارکتینگ ارسال ایمیل تبل
درج آگهی رایگان
همسریابی دوهمدل
رطوبت ساز
رطوبت ساز
ورزشی
مشاور برندسازی
درب ضد سرقت
آپلود عکس
تیشرت
پرینتر سه بعدی
اسکنر سه بعدی
شبکه اجتماعی
پنل تلگرام
آپلود عکس
خرید گیفت کارت
لایسنس اورجینال ویندوز ، سرور ، آفیس
آپلود فایل
دانلود کتاب
وی پی ان
خرید vpn
مزون لباس عروس
دانلود آهنگ جدید
خرید پستی
دوربین مدار بسته
تصفیه آب
موفقیت
سفارش پایان نامه
فروش بک لینک
تشریفات
دانلود فیلم ایرانی جدید
پایان نامه های کارشناسی ارشد
پایان نامه رشته روانشناسی
پایان نامه رشته حقوق
درمان زود انزالی قطعی
داربست
خوبد (خوب و بد)
تور ترکیه 95
لوازم جانبی موبایل
ثبت آگهی و تبلیغات رایگان
کدینگ لغات زبان ارشد
قیمت داغی باطری
باتری فابریک جنسیس
ثبت تبلیغات
تست مخازن تحت فشار
اکسپت مقاله
مدل جدید لباس مجلسی
خرید زمین
تا اس ام اس | کرد موزیک
تور کربلا
اجاره خودرو
سرمایه گذاری در استرالیا
آرشیو یادداشت‌ها
بک لینک بک لینک